Hero Image

Meist

Taastumine on võimalik

Heaolu ja Taastumise Kool on loodud aastal 2015, olles esimene omalaadne kool Eestis, õpetades taastumise põhimõtteid. Pakume erinevaid kursusi, töötubasid ja nõustamisi inimestele ning nende peredele, sõpradele, lähedastele ja tööandjatele, kes kasutavad meie teenuseid.

Soovime igale kooli tegevuses osalejale anda kaasa teadmise, et personaalne taastumine vaimse tervise raskustest on võimalik. Tegutseme positiivsete muutuste eestvedajatena, jagades taastumise ideid ja häid praktikaid nii taastujale, tema lähedastele kui laiemalt kogukonna tasandil

 

Meie missioon on toetada taastujat suuna valimisel personaalse taastumise teekonnal soovitud elu poole.

 

Meie visioon on olla Eestis tuntud ja hinnatud taastumiskool. 

 

Meie väärtused:

  • Lootus – me väärtustame lootust, julgust ja sihikindlust, teades, et inimesed taastuvad vaimse tervise raskustest.
  • Loovus ja innovatsioon – me väärtustame uusi ideid ja töövõtteid, et pidevalt täiustuks võime pakkuda suurepärast toetust edendades seeläbi taastujate osalemist kogukonnas.
  • Harmoonia – me väärtustame taastuja vastutust oma elu suhtes aidates neid oma soovide elluviimisel läbi kogemusteadmise ja professionaalse toe, kaasates kogukonna võimalusi. 

 

Eesmärgiks on toetada vaimse tervise raskustest taastumist ja suurendada tema heaolu seoses elukoha, töö, õppimise ja vaba aja valdkondadega.

 

Taastumise Kooli kontseptsioon toetub recovery college põhimõtetele.  Koostöö eesmärk on toetada igapäevast toimetulekut ja personaalset taastumist. Kursuste eesmärk on anda inimestele tagasi kontroll oma elu üle, aidates igal inimesel tuvastada oma eesmärke ja püüdlusi, luues samas usaldust, oskusi ja tuge võimalustele ligipääsuks.

 

VAATA LISAKS

Heaolu ja Taastumise Kool MTÜ põhikiri Heaolu ja Taastumise Kool MTU.pdf