Koolitused ja projektid

Heaolu ja Taastumise Kool MTÜ, Tallinna Taastumise Kool pakub oma meeskonna tugevusel põhinevaid vaimse tervise valdkonna täiendkoolitusi. Koolituste väljatöötamisel lähtutakse täiskasvanute koolituse seadusest ning õppekavad on koostatud juhindudes täiendkoolituse standartist.

Heaolu ja Taastumise Kool on esitanud majandustegevusteate täiskasvanute täienduskoolituste korraldamise kohta (nr 241683, esitatud 27.02.2023), mis on nähtav portaalis ehis.ee. Kool korraldab koolitusi sotsiaaltöö ja nõustamise õppekavarühma alt.

Koolitused toimuvad koolituskalendri alusel. Võimalik on tellida koolitusi ka enda asutusse kohapeale. Soovi korral koostame teie meeskonna vajadustele vastava koolituse. Küsi pakkumist: info@taastumisekool.ee

Heaolu ja Taastumise Kool MTÜ on Töötukassa koolituskaardi koostööparner.

Heaolu ja Taastumise Kool MTÜ, TTK täiendkoolituse õppekorralduse ja täiendkoolitusasutuste kvaliteedi põhimõtted.pdf